Novinky od Tigeru: Známe příchutě + kompletní vzhledy

Před pár dny jsme odhalili nový redesign všech existujících Tigerů v Polsku. Podobných úprav se nejspíše dočkají i půllitry a očekáváme je také na českých plechovkách včetně neperlivého Tigeru Nepe, který na domácím trhu nemají. Viděli jsme ovšem jen zadní části redesignovaných plechovek a trojice novinek z funkční série. Mnohem zajímavější přední části plechů včetně popisů příchutí tak zatím nebyly známy:

tiger-energy-drink-classic-zero-restart-mental-speed-fitghter-vitamin-attack-mango-granat-lime-peach-pomegranate-2016-fronts

Nyní ovšem máme k dispozici pohled na staré a nové příchutě z klasického předního pohledu, jenž odhalují ještě více zjednodušený design. Pro nás je ovšem důležitější pohled právě na ony novinky – Speed, Vitamin Attack a Fighter. Předky plechů nám konečně prozradily jejich příchutě a některé z nich znějí zajímavě.

tiger-energy-drink-classic-zero-restart-mental-speed-fitghter-vitamin-attack-mango-granat-lime-peach-pomegranate-2016-backs

Tmavý Tiger Speed má posílit reflexy s pomocí hořčíku, vitamínu C a gurarany s chutí pitájy, granátového jablka a limetky. Žlutý Vitamin Attack posílí odolnost spolu s vitamíny a chutí ovocného džusu, ve kterém vládne mango s broskví. Červený Fighter zase cílí na sílu svalů přidaným draslíkem, vitamínem D a aminokyselinami BCAA v kombinaci s granátovým jablkem a černého rybízu. No musím říci, že mě po dlouhé době Tiger zaujal :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.