Lopraisova dakarská havárie antireklamou na ED!

Jen několik energetických nápojů se může bát situace, kdy nějaká nenadálá situace vytvoří nechtěnou reklamu, která může zničit tržby. Buď vybuchne výrobní linka Semtexu nebo shoří celý sklad Burnu a dlouho vytvářené renomé značky půjde během pár vteřin do háje. Něco podobného se předevčírem stalo energy drinku Loprais. To když Aleš Loprais, synovec legendárního „Monsignora Dakar“ Karla vypadl z Dakarského dobrodružství po celkem ošklivé nehodě.

Posádka InstaForex Loprais Teamu měla těžkou havárii v průběhu 9. etapy závodu Rally Dakar. Nehoda se stala na spojovacím úseku v době, kdy neřídil Aleš, nýbrž jeho mechanik Petr Almáši. Po únavné první části Aleš usnul a stejně tak i navigátor, který v tu chvíli nebyl potřeba. Petra bohužel přepadl mikrospánek a sjel ze silnice. Aleš se probudil v době, kdy se kamión začal řítit obrovské rokle a nemohl už nic dělat. Tatrovka zůstala po několika kotrmelcích přes přední osu ležet na střeše.

loprais-provereno-dakarems

Po týmovém prohlášení o příčině této havárie napadlo nejen mě, ale dle reakcí na internetu i hromadu dalších, že tím kluci nominovali sami sebe na spolupachatele antireklamy roku. Na žluté plechovce se totiž nachází výrazný červený nápis „Neusínej“ a, jak jsme psali nedávno ve článku o nové půllitrové verzi, „Loprais drink se chlubí označením „Prověřeno Dakarem“. Jestli jej však někdo z Loprais Teamu kdy na Dakaru pil není vůbec jasné.“

Další text na plechovce navíc zní: „Rally Dakar je nejtěžším automobilovým závodem světa. Nádherná příroda mnoho dává, ale také bere mnoho sil – lidem i strojům. V těchto extrémních podmínkách se osvědčil energetický nápoj, který právě držíte v ruce. Za jeho kvalitou a dlouhotrvajícími stimulujícími účinky stojí Loprais Team – nejúspěšnější účastník v kategorii kamiónů.“ Nepovedená reklama co? Buď jej pijí a přesto usnou, nebo jej nepijí vůbec. Oba případy znamenají nominaci na antireklamu roku…

Tento text berte prosím s nadhledem. Klukům jsme na Dakaru fandili a sledovali jejich mezičasy víc, než cokoli jiného. Celé posádce ve složení Aleš Loprais, Michal Ernst a Petr Almáši přejeme rychlé uzdravení i chuť na další návrat na Rally Dakar!

Komentáře

1 | COOL@ @ | před desíti roky

Škoda ještě ho nemam.

reagovat

2 | Petr | před desíti roky

Monster

Nutno ovsem poznamenat, ze partnerem Alese pro tento Dakar 2012 byl Monster energy drink:/

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

[2] Petr: Proboha a na tuhle blbost si prisel kde?:D I na fotce znicenyho auta vidis 69 energy drink a Loprais Energy drink. Zadnej Monster. NEvymejslej blbosti.

reagovat

4 | Petr | před desíti roky

Aha, mas pravdu, videl jsem povolovat se uvnitr toho auta helmy Monster, tak do bylo asi spolujezdcu..

reagovat

5 | Jake | před desíti roky

[4] Petr: Michal Ernst je jinak spolujezdcem rally jezdce Martina Semeráda. A ten, jak se muzes na nasem webu docist, je oficialnim Monster sportovcem. Tudiz i jeho spolujezdec ma Monster na helme a tu na Dakar nemenil.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.