Burn limitky pro turecké fotbalové týmy + Avicii v Mexiku

Aktualizace 31.3: Limitované edice Burnu v Turecku se nakonec (celkem logicky) týkají všech 3 fotbalových týmů hrajících na území Istanbulu – Galatasaray, Fenerbahçe i Besiktas se tak dočkávají zajímavé pocty. Vzhled všech 3 verzí vidíte na přiložené fotografii. Photo – Melis Kori, thanks!

burn-energy-turkey-galatasaray-fenerbache-besiktas-istanbul-can-limited-editions


Burn stále chrlí nové limitované edice napříč celým světem. V poslední době to byla samá formulová či olympijská tématika, ale objevují se i další – prohlédnout si je můžete zpětně v sekci značky Burn. V Turecku se nyní ovšem objevuje celá řada perfektně propracovaných a mnohem více odlišných limitovaných edicí zaměřených na místní a zároveň světoznámé fotbalové týmy. Obě zatím objevené varianty vypadají skvěle:

burn-enerji-icecegi-fenerbache-istanbul-galatasaray-can-hell-stadiums

Možná bude tureckých fotbalových limitek ještě více, zatím se obě týkají týmů z největšího, leč ne hlavního, tureckého města Istanbulu. Fenerbahçe SK i Galatasaray S.K. patří mezi dosti úspěšné týmy a jejich plechovky znázorňují fanouškovské peklo, které bývá na zápasech Galatasaraye, a stadión soupeře z Fenerbahçe. Bohužel nevíme, proč plechovky vznikly a jestli jich bude víc. Možná je to reklama na blížící se vzájemný zápas.

burn-mexico-avicii-regular-intense-energy-blues

Další zajímavá dvojice plechovek pak pochází z Mexika, kde nedávno byly formulové limitky. Ty vypadaly lépe, než evropské varianty i díky tomu, že jsou na půllitrech. Také aktuální tématika s Aviciim je mnohem propracovanější, než staré známé 250ml limitky Avicii, které má většina z nás ve sbírce. Získat je nebude vůbec lehké, ale rozhodně se o to velká část z nás opět pokusí. Burn v cizině holt pořád boduje…

Photo: Werner Energy Drink Collection (Fotbal/Turecko), Paco (Aciicii/Mexico), Thanks!

Komentáře

1 | Mara @ | před sedmi roky

:O AVICII škoda že to není tady :(

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.